27.10.2021 | Czytano: 1303

XIII Memoriał Grzegorza Wesołowskiego

By upamiętnić ś. p. Grzegorza, grono przyjaciół postanowiło zorganizować turniej siatkarski na jego cześć. I tak 13 rok z rzędu w zawodach biorą udział setki uczestników, którzy z kilku miesięcznym wyprzedzeniem dopytują się o kolejną edycję wydarzenia.

Dziś to jeden z największych amatorskich turniejów siatkarskich w Polsce, który cieszy się ogromną popularnością i który będzie rozwijał się jeszcze mocniej.
 
- Myślałem, że COVID-19 pokrzyżuje mi plany organizacyjne podczas ubiegłorocznej edycji, ale dostosowanie się do szeregu wymogów sanitarnych, bezpieczeństwa, ograniczenie ilość drużyn oraz co dla mnie było najsmutniejsze - zakaz wstępu kibiców na hale sportowe, pozwoliło przetrwać ten kryzysowy czas - mówi Kamil Bodzioch - organizator. - Jednak to mamy już za sobą! W tym roku, jak na razie, planujemy działać normlanie - łącznie z zaproszeniem kibiców i fanów siatkówki na hale sportowe do Jabłonki, Piekielnika, Załucznego oraz do Czarnego Dunajca - i tutaj pewne zaskoczenie dla co poniektórych - musieliśmy zamienić halę w Lipnicy Wielkiej na tę w Czarnym Dunajcu, a spowodowane to jest generalnym remontem naszej sztandarowej hali, na której rozgrywane są turnieje niemal od samego początku trwania wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w turnieju, do kibicowania na halach sportowych, a także do wzięcia udziału w pozostałych towarzyszących wydarzeniach:

- zbiórka rzeczy dla najbardziej potrzebujących z regionu pn. "Misie Ratownisie" - szczegóły na plakacie oraz u organizatora;
 


- zbiórka krwi - 6 listopada 2021 r. w Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej w godzinach 9.00 - 16.00.
 


- Już dziś dziękuję wszystkim za uczestnictwo, dobre słowo nt. organizacji, wparcie finansowe czy materialne wydarzenia, za udział w zbiórce gier w akcji Misie Ratownisie oraz za oddaną krew w Lipnicy Wielkiej - dodaje Kamil Bodzioch.


Materiały prasowe, oprac. r/

Komentarze

reklama