09.10.2021 | Czytano: 3171

Klasa A: 10 kolejkę czas zacząć (+zdjęcia)

W sobotę zaplanowano trzy spotkania podhalańskiej Klasy A. W Rabie wicelider tabeli spotkał się z drużyną zajmującą ostatnią pozycję, w Naprawie na murawę wyszli sąsiedzi z tabeli. W niedzielę trzy kolejne spotkania w Zakopanem, Łapszach i Jabłonce.

Aktualny stan wywalizacji po 9 kolejkach rozgrywek klasy A sprawdzić można w tabeli rozgrywek, a poniżej wyniki spotkań z soboty i dziś:

Orawa Jabłonka - Jordan Jordanów 4:1 (1:1)
Bramki dla gospodarzy zdobywali Kasprzak x3 i Bełciak M., a dla gości Brzana.
Orawa: Potaczek T. - Sipiora, Bełciak M., Dworszczak, Andrasiak, Marzec K., Kasprzak, Bełciak D., Smutek M., Smutek D., Sikora (rezerwowi: Krzysiak, Joniak, Brząkała, Kasprzak, Jazowski, Marzec M.)
Jordan: Teper - Ryś, Radoń, Burtan, Kulak, Tyrpa, Dziadkowiec, Ferek, Wójciak, Brzana, Szklany (rezerwowi: Kotlarz, Wójtowicz, Kołodziejczyk, Sarna, Moskalski)

GKS Łapsze Niżne - Bór Dębno 2:3 (2:2)
Bramki dla gospodarzy zdobył Topór Arkadiusz w 25 i 46 minucie, dla gości: Gąsiorek, Kozioł S. i Dutkiewicz
GKS: Arendarczyk - Rzepiszczak, Białoń, Borowski, Sztuczka, Kuruc, Chmiel, Krzysztofiak, Babiarz, Topór A., Kubasek, (rezerwowi: Topór D., Bryja)
Bór: Pyrek - Potoczak K., Kozioł M., Potoczak P., Grzywnowicz Mateusz, Potoczak M., Gasiorek S., Kozioł S., Regiec, Grzywnowicz Marcin, Dutkiewicz (rezerwowi: Zon, Guros, Kudasik)


KS Zakopane - Lubań Tylmanowa 1:5 (1:1)
Bramki: dla gospodarzy Da Silva, dla gości Ligas 2x, Jurek, Kozielec, Zep
Zakopane: Helon - Turski, Elias, Worwa, Król, Leśniak, Stolarczyk, Kassowski, Da Silva, Szczygieł, Piszkorz (rezerwowy: Rapacz)
Lubań: Gołdyn H. - Kozielec Ł., Lizoń, Babik, Noworolnik, Kurnyta, Jurek, Zacher, Ligas, Zep, Kwit (rezerwowi: Kozielec K., Udziela, Gołdyn G., Gabryś)


Orkan Raba Wyżna - KS Lokomotiv Chabówka 4:0 (1:0)
1:0 Saleh 8
2:0 Saleh 60
3:0 Filipek 62
4:0 Skawski 80
Orkan: Szklarz T. - Możdżeń R., Kaliński, Możdżeń S., Kasiniak Ł., Filipek, Skawski, Saleh, Gacek, Skwarek, Firek (rezerwowi: Szklarz M., Pałasz, Zając, Lichosyt-Ogrodny, Kasiniak P.)
Lokomotiv: Góra - Ślaga, Łukaszka, Pyka K., Macioł, Sularz, Wnękowicz, Florczyk, Filas, Kościelniak, Czyszczoń (rezerwowi: Nawara, Sumara, Gwiżdż Ł., Gwiżdż D., Czyszczoń)


Unia Naprawa - Skalni Zaskale 3:0 (0:0)
1:0 Porębski 49
2:0 Flaga z karnego 60
3:0 Porębski 67
Unia: Kania - Żeglen, Święchowicz, Masłowski, Nowak, Flaga, Proszek, Mirek, Śliwa, Bal, Masłowiec (rezerwowi: Wilczak, Biernat, Kulka, Wojdyła, Zając, Wyka, Porębski)
Skalni: Jaróg - Czajkowski, Józefczak, Łęczycki, Truty, Bryja, Gacek G., Gacek N., Strama S., Obrzut, Borowicz (rezerwowi: Sowa, Strug, Strama K.)


Dunajec Ostrowsko - Biali Biały Dunajec 4:1
1:0 Bankanych 7
1:1 Antoł 9
2:1 Budz 28
3:1 Korczak 37
4:1 Dankanych 65
Dunajec: Rydz - Budz, Gucwa, Kamiński A., Krupa, Ziętara, Dankanych, Korczak, Kozieł, Kamiński K., Kuchta (rezerwowi; Zagata, Da Silva)
Biali: Skupień - Pańszczyk, Jamrozowicz, Łukaszczyk A., Franosz, Bryjak, Bachleda-Baca, Kliś, Antoł, Łojas, Łukaszczyk P. (rezerwowi: Polak Ł., Tylka, Zapotoczny, Dziwisz, Polak T.)


wo/ zdj. Piotr Kuczaj

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 17 42
2. AP Wisła Czarny Dunajec 18 41
3. Wierchy Lasek 17 41
4. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 17 39
5. Delta Pieniążkowice 17 32
6. Janosik Sieniawa 17 31
7. Podgórki Krauszów 17 25
8. Skawianin Skawa 18 23
9. Bystry Nowe Bystre 17 14
10. Krokus Pyzówka 17 11
11. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 22 8
12. KS Luboń Skomielna Biała 22 8
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.05
    17:30
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 17:30
    Poprad Muszyna - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
    25.05
  • 00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama