25.07.2021 | Czytano: 2577

Znamy finalistów Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ

Tylko jeden z gospodarzy dzisiejszych eliminacji wykorzystał atut własnego boiska.

Tradycyjnie eliminacje Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ rozegrano w czterch grupach. Komplet puntów i pewny awans zapewniły sobie Obidowiec Obidowa, Huragan Waksmund i Gronik Gronków. Najbardziej zacięta rywalizacja miała miejsce w Ostrowsku, gdzie dwie drużyny nie doznały porażki, ale awans z dorobkiem 7 oczek wywalczyła Przełęcz Łopuszna. Finał rozegrany zostanie 1 sierpnia, start zaplanowano na godzinię 13:00. Jego gospodarz zostanie wybrany z pośród czterech drużyn, które wygrały dzisiejsze eliminacje.  

Grupa I boisko sportowe w Klikuszowej
Obidowiec Obidowa – Wierchy Lasek 2:0
Lepietnica Klikuszowa – Obidowiec Obidowa 1:9
Wierchy Lasek – Lepietnica Klikuszowa 5:0

AWANS: Obidowiec Obidowa

GRUPA II boisko sportowe w Ostrowsku
Wiatr Ludźmierz – Przełęcz Łopuszna 0:0
Dunajec Ostrowsko – Skałka Rogoźnik 2:1
Przełęcz Łopuszna – Dunajec Ostrowsko 3:0
Wiatr Ludźmierz – Skałka Rogoźnik 1:1
Skałka Rogoźnik – Przełęcz Łopuszna 1:3
Dunajec Ostrowsko – Wiatr Ludźmierz 0:3

AWANS: Przełęcz Łopuszna

GRUPA III boisko sportowe w Nowej Białej
Łęgi Nowa Biała – Krokus Pyzówka 4:0
Huragan Waksmund – Spisz Krempachy 1:0
Łęgi Nowa Biała – Spisz Krempachy 2:1
Huragan Waksmund – Krokus Pyzówka 7:0
Krokus Pyzówka – Spisz Krempachy 3:0 (walkower)
Łęgi Nowa Biała – Huragan Waksmund 0:2

AWANS: Huragan Waksmund

GRUPA IV boisko sportowe w Gronkowie
Podgórki Krauszów – Bór Dębno 0:1
Grel Trute – Gronik Gronków 0:1
Podgórki Krauszów – Gronik Gronków 0:2
Bór Dębno – Grel Trute 3:1
Podgórki Krauszów – Grel Trute 4:1
Gronik Gronków – Bór Dębno 2:0

AWANS: Gronik Gronków


kk/

Komentarze





Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 9 27
2. Kolejarz Stróże 9 22
3. Glinik Gorlice 9 19
4. Limanovia Limanowa 9 19
5. Lubań Maniowy 9 19
6. Watra Białka Tatrzańska 9 17
7. Poprad Muszyna 9 16
8. Okocimski KS Brzesko 9 16
9. Tarnovia Tarnów 9 15
10. Wolania Wola Rzędzińska 9 12
11. Wierchy Rabka Zdrój 9 10
12. Jarmuta Szczawnica 9 9
13. Skalnik Kamionka Wielka 9 7
14. Metal Tarnów 9 7
15. Sokół Słopnice 8 5
16. Dunajec Zakliczyn 9 5
17. Bocheński KS 9 3
18. Radłovia Radłów 8 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.09
    15:00
    Radłovia Radłów - Dunajec Zakliczyn IV Liga
  • 15:30
    Sokół Słopnice - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Glinik Gorlice - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc V Liga
  • 16:00
    Zalesianka Zalesie - Zawrat Bukowina Tatrzańska V Liga
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice V Liga
  • 16:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary V Liga
  • 16:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - Poprad Muszyna IV Liga
  • 16:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Metal Tarnów IV Liga
  • 16:00
    Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS IV Liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa A
  • 16:00
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Unia Naprawa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
    25.09
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Skalni Zaskale Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Grel Trute Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    Sokolica Krościenko - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    ZKP Asy Zakopane - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy IV Liga
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec V Liga
  • 16:00
    Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka IV Liga
  • 16:00
    Krokus Pyzówka - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Wiatr Ludźmierz - Granit Czarna Góra V Liga
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec V Liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Wolania Wola Rzędzińska IV Liga
  • 16:30
    KS Zakopane - Orawa Jabłonka Klasa A
    26.09
  • 00:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS IV Liga
  • 00:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Podgórki Krauszów - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
    28.09
zobacz więcej
reklama