02.03.2021 | Czytano: 943

Drodzy Rodzice, Znajomi, Przyjaciele siatkówki!

Klub Przyjaciół Siatkówki Gorce Nowy Targ z przyjemnością informuje, że w porozumieniu ze Szkołą Podstawową nr 5 w Nowym Targu, otwiera nabór do IV klasy sportowej o profilu piłka siatkowa !


 
Zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców, które w roku szkolnym 2021/22 rozpoczną naukę w klasie IV  do uprawiania tej dyscypliny sportu oraz zgłoszenie chęci dołączenia do klasy sportowej. Wszelkie informacje związane z rekrutacją, regulamin rekrutacji oraz  dokumenty, które należy wypełnić znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 - http://www.sp5.nowytarg.pl.
 
Informacji udzieli również sekretariat SP nr 5 w Nowym Targu pod nr. tel. 18-266-25-74

Zachęcamy jednocześnie do dzielenia się tą informacją wśród rodziny, znajomych lub na swoich tablicach na facebooku - każda aktywna postawa jest mile widziana!
 
Oferujemy profesjonalną opiekę trenerską - nasze doświadczenie z dziećmi i młodzieżą w siatkówce. Zajęcia sportowe ukierunkowanych na piłkę siatkową, wyjazdy na turnieje oraz bazę sportową i sprzęt dostosowany do uprawiania tego sportu.


 
Serdecznie zapraszamy !!!
 

Reklama

Komentarze

reklama