03.08.2020 | Czytano: 2002

NKSW Hoły Team szykuje się na podbój wagi ciężkiej MMA (+zdjęcia)

To będzie historyczne wydarzenie dla Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Holy Team Nowy Trag. Aż trzech zawodników tego klubu będzie walczyć w kolejnej wrześniowej gali Babilon MMA.


 
Już tradycyjnie gala sportów walki będzie transmitowana przez kanały Polsatu. Odbędzie się,  po raz pierwszy od czasów pandemii, z udziałem publiczności.  Wszystkie pojedynki będą rozgrywane w limicie wagowym -120kg.


 
- To dla nas ogromne wyróżnienie dla naszego klubu  – mówi Wojciech Hoły. -  Bardzo dziękujemy grupie managerskiej artnox fight sport oraz właścicielowi federacji Tomkowi Babilońskiemu za zaufanie i ten wybór. Na pewno nie zawiedziemy i pokażemy twardy, nieustępliwy góralski charakter i nasi zawodnicy stoczą widowiskowe walki. Jest to zapewne niecodzienna sytuacja kiedy z jednego klubu, na tak prestiżowej gali, zobaczymy aż trzech zawodników i wszyscy w królewskiej wadze heave weight. Przygotowania już rozpoczęliśmy. Jako przedstawiciele klubu mamy ogromną prośbę do wszystkich kibiców z całego Podhala, aby wsparli nas jadąc na gale i kibicując na żywo naszym podopiecznym. Gala będzie z udziałem publiczności. Będziemy organizowali busy i zapisy wszystkich chętnych. Bilety do nabycia już wkrótce. Impreza odbędzie się niedaleko Lodzi. Na razie nie możemy zdradzić więcej szczegółów,  ale sukcesywnie będziemy informować o tym wydarzeniu i naszych przygotowaniach do niej.  Mamy również propozycje współpracy dla firm,  które chciałyby wesprzeć nas w przygotowaniach w zamian za reklamę w telewizji  Polsat.
 
opr/ Stefan Leśniowski
 

Komentarzereklama