11.06.2019 | Czytano: 4265

Klasa A: Niewykorzystany karny

Szczerba miał piłkę meczową, ale między słupkami stał Bużek, który okazał się sprytniejszy od piłkarza z Lipnicy.

W zaległym spotkaniu padł remis. Gospodarze prowadzili od 2 minuty, ale stracili je tuż przed przerwą. W drugiej połowie bramek już nie widzieliśmy, podobnie jak piłkarskich fajerwerków, a wszystko przez upał.

Zawrat Bukowina Tatrzańska – Babia Góra Lipnica Wielka 1:1 (1:1)
1:0 D. Rzadkosz (M. Grela) 2
1:1 Kucek 43
Zawrat: Bużek – Zarycki, W. Kuchta, J. Gutt, Michał Stasik, Maciej Ustupski, K. Chowaniec (70 Marusarz), D. Rzadkosz, Janczy, K. Budz (56 Maciej Stasik), M. Grela.
Babia Góra: Kobroń – P. Lach, G. Skoczyk, Urban, Kusper, Szczerba, Szymusiak, Kucek, S. Skoczyk, Kudzia, Antosiak.

Na początku pierwszej połowy i na jej końcu padły decydujące bramki. W drugiej połowie zmęczenie wzięło górę – upał zdecydowanie utrudniał grę i spowolnił jej przebieg

Momenty były
2 GOL! 1:0 – M. Grela ze środka boiska posłał piłkę do D. Rzadkosza, a ten z 16. metra strzela prosto w okienko.
43 GOL! 1:1 – Kucek w indywidualnej akcji perfekcyjnie ulokował futbolówkę w przeciwległym rogu bramki.
75 – rzutu karnego nie wykorzystał Szczerba, Bużek wzorcowo wybronił.