11.06.2019 | Czytano: 3774

Klasa A: Niewykorzystany karny

Szczerba miał piłkę meczową, ale między słupkami stał Bużek, który okazał się sprytniejszy od piłkarza z Lipnicy.

W zaległym spotkaniu padł remis. Gospodarze prowadzili od 2 minuty, ale stracili je tuż przed przerwą. W drugiej połowie bramek już nie widzieliśmy, podobnie jak piłkarskich fajerwerków, a wszystko przez upał.

Zawrat Bukowina Tatrzańska – Babia Góra Lipnica Wielka 1:1 (1:1)
1:0 D. Rzadkosz (M. Grela) 2
1:1 Kucek 43
Zawrat: Bużek – Zarycki, W. Kuchta, J. Gutt, Michał Stasik, Maciej Ustupski, K. Chowaniec (70 Marusarz), D. Rzadkosz, Janczy, K. Budz (56 Maciej Stasik), M. Grela.
Babia Góra: Kobroń – P. Lach, G. Skoczyk, Urban, Kusper, Szczerba, Szymusiak, Kucek, S. Skoczyk, Kudzia, Antosiak.

Na początku pierwszej połowy i na jej końcu padły decydujące bramki. W drugiej połowie zmęczenie wzięło górę – upał zdecydowanie utrudniał grę i spowolnił jej przebieg

Momenty były
2 GOL! 1:0 – M. Grela ze środka boiska posłał piłkę do D. Rzadkosza, a ten z 16. metra strzela prosto w okienko.
43 GOL! 1:1 – Kucek w indywidualnej akcji perfekcyjnie ulokował futbolówkę w przeciwległym rogu bramki.
75 – rzutu karnego nie wykorzystał Szczerba, Bużek wzorcowo wybronił.

Aneta Opyd
 

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 7 17
2. Gorc Ochotnica 6 14
3. Gronik Gronków 5 12
4. Spisz Krempachy 5 10
5. Podgórki Krauszów 6 9
6. Zor Frydman 6 7
7. Spływ Sromowce Wyżne 6 3
8. Łęgi Nowa Biała 6 3
9. KS Husarz Łapsze Wyżne 7 3
10. Watra Białka Tatrzańska II 1 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 03.10
    14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
  • 15:30
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Lasek Klasa A
  • 15:30
    KS Lokomotiv Chabówka - KS Zakopane Klasa A
  • 15:30
    Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:30
    Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:30
    ZKP Asy Zakopane - Gorce Rdzawka Klasa A
  • 15:30
    Wiatr Ludźmierz - Laskovia Laskova Liga okręgowa
  • 15:30
    LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec Liga okręgowa
  • 15:30
    Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra Liga okręgowa
  • 15:30
    Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów Liga okręgowa
  • 15:30
    Podgórki Krauszów - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
    03.10
  • 11:00
    Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 12:30
    Janosik Sieniawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Szarotka Chochołów - Unia Naprawa Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Gronik Gronków - Zor Frydman Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 15:30
    Wierchy Pasierbiec - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 15:30
    Krokus Pyzówka - Grel Trute Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    KS Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    Przełęcz Łopuszna - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:30
    Bór Dębno - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:30
    Biali Biały Dunajec - Dunajec Ostrowsko Klasa A
    04.10
zobacz więcej
reklama