02.07.2018 | Czytano: 1288

Regaty o Puchar Burmistrza (+zdjęcia)

Na naturalnym torze kajakowym na Dunajcu odbył się XII Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica - Regaty dla dzieci i młodzieży w slalomie kajakowym.

W tegorocznej edycji zawodów, zmagania w kajaku podjęły 144 osoby z ośmiu klubów sportowych: KS Start Nowy Sącz, AZS-AWF Kraków, KS START Nowy Sącz , SKP Dolny Kubin , KS PIENINY Szczawnica , UKS „Spływ” Sromowce, LKK Drzewica, LUKS Kwisa Leśna oraz KKK Kraków.

Startujący w zawodach kajakarze mieli do pokonania trasę slalomu z rozstawionymi 19 bramkami. Laureaci zajmujący od I do III miejsca otrzymali okolicznościowe statuetki, oraz pamiątkowe dyplomy. W drużynowej punktacji najlepsze wyniki osiągnęli kajakarze z KS "Start" Nowy Sącz, drugie miejsce zajął krakowski klub AZS – AWF Kraków, natomiast trzecią lokatę wywalczył LUKS Kwisa z Leśnej.

Najmłodszą zawodniczką zawodów okazała się Lenka Izova z Dolnego Kubina natomiast najmłodszym zawodnikiem okazał się Kulczycki Konrad z Krakowa.

Serdeczne gratulacje i podziękowania za udział dla wszystkich uczestników rywalizacji, które zostały rozegrane przekazał Burmistrz Szczawnicy - Grzegorz Niezgoda.

Informacja prasowa

 

Reklama

Komentarze

reklama