11.12.2017 | Czytano: 2320

Dominacja Ekonomika i „Techników” (+zdjęcia)

Zespół Szkół Ekonomicznych (dziewczęta) i Zespół Szkół Technicznych i Placówek (chłopcy) z Nowego Targu wgrali mistrzostwa województwa małopolskiego w unihokejowej Licealiadzie.

„Ekonomiczki” w drodze po tytuł pokonały cztery rywali, zaaplikowały im 23 gole, a straciły tylko dwa. Rządziły i dzieliły na parkiecie, ale nie ma co się dziwić, skoro w składzie miały zawodniczki, które grają w klubach. Pokonały kolejno II LO Chrzanów 5:1, ZSE Nowy Sącz 4:1, ZS nr 4 Oświęcim 8:0 i ZS Łącko 6:0.


Tytuł mistrzowski wywalczyły:
Izabela Bednarczyk, Martyna Bus, Marta Chowaniec, Wiktoria Gajewska, Zuzanna Krzystyniak, Barbara Krzysztofek, Katarzyna Łojas, Ewelina Mamak, Gabriela Pysz, Oliwia Siaśkiewicz, Maria Ulman, Paulina Worwa. Opiekun Barbara Kalata.

„Technicy” z Nowego Targu mieli znacznie łatwiejsze zadanie, bo tylko dwóch rywali stanęło na ich drodze po koronę. Pokonali ZSE Nowy Sącz 12:1 i PZS Muszynę 7:1. Tutaj również w składzie byli gracze na co dzień uprawiający tę dyscyplinę w klubach.


Miano najlepszej drużyny wywalczyli:
Dominik Filip, Hrapkiewicz Łukasz, Kołodziejczyk Łukasz, Komperda Wojciech Nitka Kacper, Obrochta Krzysztof, Olchawski Bartosz, Słowakieicz Jakub Szkaradek Damian, Trzebunia Bartłomiej, Widurski Daniel, Worwa Dominik. Opiekun Michał Domin i Przemysław Kępa.

Stefan Leśniowski
Zdjęcia organizator
 

Komentarze

reklama