10.11.2009 | Czytano: 1534

Gimnazjada: Unihokej chłopców

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w unihokeju chłopców – Gimnazjada. W turnieju wzięły udział drużyny z Nowego Targu (2), Ludźmierza i Gronkowa. Mistrzem Powiatu została drużyna Gimnazjum Nr 2 w Nowym Targu, której opiekunem jest Grzegorz Sułkowski. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu natomiast miejsce trzecie zajęła drużyna z Gronkowa.

Dyplomy oraz puchary wręczali – Maciej Jachymiak – Wicestarosta Powiatu Nowotarskiego oraz Adam Dudek – Koordynator Sportu Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Zwycięska drużyna zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 19 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu.