04.03.2017 | Czytano: 1137

Niezadowolona Król

Nowotarżanka Aleksandra Król zajęła 18 miejsce w zawodach, Pucharu Świata w snowboardowej konkurencji slalom gigant równoległy.

Zawody rozegrano w tureckiej miejscowości Erciyes – Kayseri. Oprócz nowotarżanki w zawodach startowała Weronika Biela, która zajęła 20 miejsce oraz Karolina Sztokfisz, która uplasowała się na 24 pozycji. W śród mężczyzn Oskar Kwiatkowski nie ukończył zawodów.

-Jestem zdecydowanie niezadowolona z występu, liczyłam na więcej, gdyż w zeszłym sezonie byłam tutaj ósma. Wciąż buzuje we mnie sportowa złość. Do finałowej szesnastki zabrakło naprawdę niewiele bo raptem 0,40 setnych sekundy. Jednak w tym sporcie decydują niuanse. Błąd, tuż przed samą metą, pozbawił mnie finałów. Być może zabrakło koncentracji - oceniał występ Aleksandra Król.