Trzy drużyny – SP Ochotnica Górna Jamne, SP Sromowce Ważne i SP Krościenko - prezentowały bardzo wysokie umiejętności. Pojedynki pomiędzy tymi zespołami były bardzo zacięte i kończyły się wynikami 2:1. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszły ochotniczanki, które wspólnie z koleżankami ze Sromowiec Wyżnych awansowały do finału powiatowego. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa z Krościenka. Po raz pierwszy na zawodach pojawiły się uczennice z Niedzicy i zapłaciły frycowe.
- Opiekunka zapewnia, że to będzie już reguła – mówi Józef Dyda. - Większość dziewcząt już sporo potrafi. Dysponowały mocną zagrywką tenisową, chociaż jeszcze nie ukierunkowaną. Nie było zbyt wiele nieczystych odbić, zarówno górnym jak i dolnym sposobem. Mankamentem były przebicia na raz i brak szukania wolnej strefy do ulokowania piłki w polu gry.
Wyniki
Ochotnica Górna Jamne – Krościenko 2:1
Krościenko – Niedzica 2:0
Ochotnica Górna Jamne – Sromowce Wyżne 2:1
Krościenko – Sromowce Wyżne 2:1
Ochotnica Górna Jamne – Niedzica 2:0
Sromowce Wyżne – Niedzica 2:0
Kolejność
1. SP Ochotnica Górna Jamne (opiekun Andrzej Komorek; zawodniczki – Katarzyna Bielska, Sylwia Chlebek, Elżbieta Czajka, Kinga Czajka, Patrycja Czajka, Gabriela Faron – MVP turnieju, Kinga Jagieła, Karolina Jandura, Kinga Jandura, Wiktoria Królczyk).
2. SP Sromowce Wyżne
3. SP Krościenko
4. SP Niedzica
Stefan Leśniowski










