V liga
IV Liga - Wiosenne początki.
W dniu dzisiejszym zainaugurowana została runda wiosenna IV Ligi. Nasze drużyny walczyły na wyjazdach. Przeciwnikiem Watry były rezerwy Puszczy Niepołomice natomiast piłkarze Lubania udali się na mecz do Gorlic na spotkanie z Glinikiem.
IV Liga - Zasłużony odpoczynek!
W dniu dzisiejszym zakończyła się jesienna runda IV Ligi. Po 18 kolejkach bardzo wysoko w tabeli znalazła się drużyna z Maniów która uplasowała się tuż za podium.
IV Liga - ostre strzelanie w Białce Tatrzańskiej! (Tabela)
Watra Białka Tatrzańska spotkała się w zaległym meczu z Pcimianką Pcim. Mecz przyniósł sporo emocji i wiele bramek
V liga: Lider demoluje. Dwa niewykorzystane karne!
Ostatnie kolejki w wykonaniu naszych drużyn napawały optymizmem. Niestety dziś żadna z nich nie sprawiła niespodzianki. Najbliżej korzystnego wyniku byli szaflarzanie, którym do szczęścia zabrakło sekund.
IV Liga - Twierdza Maniowy!
W dniu dzisiejszym piłkarze IV ligi rozgrywają przedostatnią kolejkę w rundzie jesiennej. Watra podejmowała dziś Okocimskiego a Lubań spotkał się z drużyną BKS Hal-Mont Bochnia.
V liga: Spora niespodzianka. Nasi znów punktują. (+ zdjęcia)
Na zwycięską ścieżkę wrócili gracze Wisły, trafiając do siatki po zmianie stron w meczu z Polanem. Szalone spotkanie w Rabce rozegrał Jordan...
IV Liga - Bochnia zdobyta!
W dniu dzisiejszym rozgrywana jest 17 kolejka IV Ligi. Watra pojechała w delegację do Bochni natomiast w piątek Lubań grał na terenie Krakowa.
V liga: Solidarnie po punkcie (+ zdjęcia)
Wszyscy nasi reprezentanci dopisują po tej kolejce na swoje konto jedno oczko.
IV Liga - podwójne zwycięstwo !
W dniu dzisiejszym IV Liga rozgrywa 16 rundę zmagań. Watra podejmowała dziś rezerwy Hutnika a Lubań spotkał się z Kalwarianką.
V liga: Jordan spełnia obowiązek. Wisła z Szaflarami wracają na tarczy. (+ zdjęcia)
Dorobek punktowy szaflarzan nie zmieni się również po tej kolejce. Ogromnego pecha w spotkaniu z Popradem mieli Wiślacy, którzy również nie poprawili swojej zdobyczy. Starcie Jordana z ostatnią w tabeli Błyskawicą miało być meczem na przełamanie i tak też się stało.











