Klasa Okręgowa

V liga: Ostatnie sparingi

11.08.2014

Nowosądecka klasa okręgowa (V liga) rozgrywki nowego sezonu rozpocznie 14/15 sierpnia. Tymczasem nasi podhalańscy w niej przedstawiciele rozegrali ostatnie sparingi.

Reorganizacja „okręgówki” i klasy A

24.07.2014

Sezon piłkarski na Podhalu zbliża się wielkimi krokami. Piłkarze rozgrywają mecze kontrolne, a działacze klubowi - już tradycyjnie –spotkali się na zebraniu organizacyjnym. Było o czym dyskutować, bo w następnym sezonie nastąpi reorganizacja rozgrywek.

Nie było presji wyniku

08.07.2014

Przed dwoma laty, zakopiański trener piłki nożnej Bartłomiej Walczak, wywalczył z KS Zakopane awans do IV ligi i nieoczekiwanie zrezygnował z pracy w tym klubie, przenosząc się do A klasowego Huraganu Waksmund. Te dwa lata dla odradzającego się Huraganu, to okres prosperity. Czy tak też uważa Bartłomiej Walczak?

V liga: Dwa zwycięstwa(+zdjęcia)

18.08.2013

AKTUALIZACJA: W trzeciej kolejce spotkań V ligi (klasa okręgowa) komplet punktów zapisali na swoim koncie gracze Huraganu Waksmund oraz NKP Podhala Nowy Targ. Nie powiodło się za to reprezentantom LKS Szaflary, którzy ulegli 1:4 na swoim boisku liderowi z Rytra.

Wierchom stuknęło 65 lat!(+zdjęcia)

13.07.2012

Jak ten czas szybko lecie – mówią dawni piłkarze i działacze KS Wierchy Rabka. W miniony weekend obchodzono 65- lecie powstania klubu. Jak zawsze w takich okolicznościach nie zabrakło wspomnień i wyróżnień. Wizytówka Rabki ma się czym pochwalić. Klubowi sławy i chwały przynieśli narciarze i kolarze, ale oczkiem w głowie są futboliści.

V lidze: Jordan bez punktów w Gorlicach

02.04.2012

W miniony weekend wiosenną rundę zainaugurowała nowosądecka klasa okręgowa – V liga. Nazwa inauguracja jest w tym przypadku nieco eufemistyczna, bowiem właściwie się nie udała.

Nie ma presji na awans

28.07.2011

Po porażce z Porońcen 2-4 piłkarze wicemistrza nowosądeckiej okręgówki KS Zakopane w kolejnym sparingu zremisowali w Ludźmierzu z A klasowym Wiatrem 3-3 i wygrali na sztucznej trawie w Zakopanem z IV ligowym Okęciem Warszawa 2-1.

VI liga: Udane ostatnie mecze Podhalan

25.06.2011

Zakończyła rozgrywki nowosądecka klasa okręgowa - VI liga. Wobec podziału małopolskiej IV ligi na grupę tarnowsko-nowosądecką i krakowsko-wadowicką, klasy okręgowe w przyszłym sezonie będą nominalnie V ligami. Czy to oznacza, że drużyny, które zagrają w V ligach uzyskały awans?

Remisy, które cieszą i niecieczą

26.10.2010

PODSUMOWANIE OSTATNIEJ KOLEJKI: W minionej kolejce dwaj najlepsi podhalańscy ligowcy zremisowali w identycznym stosunku 1-1. Nasz IV ligowy Lubań Maniowy uzyskał ten wynik w Szczyrzycu a grająca w V lidze Kotelnica-Watra zremisowała u siebie w z Grybovią. W Maniowach przyjęto remis z pewnym niedosytem w Białce Tatrzańskiej wszyscy łącznie z kibicami z zadowoleniem.

Strona 15 z 15
pierwsza | poprzednia | ... 11 12 13 14 15