Klasa A
KLASA A: Zerwany skalp
Jordan wreszcie w tym sezonie pokonany. Skalp zerwany został przez piłkarzy z czarnego Dunajca, którzy ostatnio mają świetna passe. Jeszcze nie tak dawno człapali w ogonie tabeli i bronili się przed spadkiem. Dobra i skuteczną grą wywindowali się na siódmą pozycję.
Za to Ostrowsku, gdzie w roli gospodarza występuje Bystry, zrobiło się żółto –czerwono. Aż czterech piłkarzy zostało wyrzuconych z boiska.
Klasa A: We are the champions
Przebój zespołu Queen popłynął z głośników na stadionie w Jordanowie. Tamtejszy zespół rozgrywał „małą” gierkę” między sobą, bo piłkarze Frydmana nie dojechali na mecz. Jordanów chyba leży na końcu świata, bo to już drugi przypadek w tej rundzie. Grali towarzysko i nasłuchiwali wieści z Krościenka.
Remanent XXI kolejki
Podhalańska klasa A zaczęła finiszować. Do zakończenia sezonu pozostało już tylko pięć kolejek, a więc jedna drużyna maksymalnie może zdobyć 15 ”oczek”. Dla jednych to dużo, dla tych, którzy jeszcze nie obudzili się z zimowego snu, może okazach się za mało.
Klasa A: To piłka, czy hokej?
Dwa mecze w tygodniu dla podhalańskich piłkarzy to końska dawka. Przerastająca zdecydowanie ich możliwości fizyczne. Mogliśmy się o tym przekonać w niedziele, odnotowując – nawet jak na hokej - zbyt wysokie rezultaty. 10:0 i 7:0, to w hokeju różnica klasy. Co dopiero mówić o futbolu. Piłkarze Sokolicy i Przełęczy powinni się czerwienic ze swoich dokonań .
Klasa A: Czerwono w Tylmanowej
W XIX kolejce piłkarze zdobyli 24 gole. Najwięcej padło ich w Ostrowsku – siedem. Bez bramek zakończyło się spotkanie w Łopusznej. Hitem kolejki miało być spotkanie w Tylmanowej. Oczekiwano dobrego futbolu i sporo emocji. Emocje były i to z do ostatniej sekundy, ale także żółto–czerwono. Gospodarze przez 51 minut grali w dziewiątkę. Przegrywali w 70 minucie 0:2, potem nie wykorzystali karnego, ale niemal w ostatniej chwili „urwali się ze stryczka” ratując jeden punkt.
Klasa A: Bez lidera
Niedzielna kolejka w podhalańskiej klasie A odbyła się bez lidera. Do Jordanowa nie przyjechali piłkarze z Łopusznej, bo…na wyjazd zgłosiło się zaledwie sześciu. W czarnych kolorach rysuje się przyszłość Przełęczy, z każdą kolejką maleją szanse na utrzymanie. Dołują Czarni, a Dunajec nadal zbiera „baty”. Przerwana została też świetna passa Sokolicy. Lepietnica zaś potwierdziła, że na własnym boisku trudno ją pokonać.
Bez rewolucji w składach
19 kwietnia rusza runda rewanżowa piłkarskiej klasa A, najwyższej na Podhalu. Przygotowania wszystkich drużyn były niemal jednakowe. Długa zima zmusiła zespoły od dłuższych zajęć w hali. Sporo zawodników przygotowywało się do „wiosny” grając w halowych ligach amatorskich Dopiero na przełomie marca i kwietnia pojawiły się znośne warunki, by wyjść na boiska.
Rozlosowano Puchar Podhala(+zdjecia)
Śniegu coraz mniej, a więc sezon piłkarski na Podhalu czas zacząć. Tradycyjnie już przed rozpoczęciem drugiej rundy działacze Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, prowadzący rozgrywki w trzech klasach seniorów i juniorów oraz Pucharu Polski na szczeblu podhalańskim ( tzw. Puchar Podhala), zwołali zebranie organizacyjno - konsultacyjne.
Kosmiczne loty Gudbaja
Śnieżna Formuła 1, jak określane są wyścigi na skuterach śnieżnych (snowmobil), wracają na sportową scenę. W 2004 roku odbyły się ostatnie mistrzostwa kraju i rozgrywane były jedynie zawody mniejszej rangi. Pierwsze kroki, ku reaktywizacji poczynił Tatrzański Klub Motorowy z Zakopanego i jego prezes Edward Chyc.









