Zaprezentowało 48 wojowników w 24 walkach, toczonych w oktagonie. Hala widowiskowa była licznie wypełniona. NKSW Nowy Targ reprezentował jeden zawodnik wagi ciężkiej Tomasz Gustab. Podjął on rękawice ze zwycięzcą poprzedniej edycji OWW Przemysławem Porąbką. Tomek świetnie zawalczył, był dynamiczny silny, realizował założenia taktyczne w 100%, co zaowocowało zwycięstwem przed czasem w 3 rundzie , po akcji backfist plus middle kick na głowę przez TKO.
Świetna dyspozycja, dobrze przepracowany okres przygotowawczy i chłodna głowa, to klucz do sukcesu. Mamy nadzieję, Że to dopiero początek kariery naszego kolejnego ciężkiego. Dziękujemy sponsorom klubu oraz sponsorowi Tomka czyli firmie: MK-izolacja natryskowa pianką PUR i Rekuperacja Waksmund










