IV Liga: Zwycięstwo bez błysku.
Tylko jedna nasza drużyna zagrała dziś w rozgrywkach IV ligi. Watra Białka Tatrzańska podejmowała Garbarnię Kraków. Lubań Maniowy pauzował.
Watra Białka Tatrzańska – Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
1:0 Bigos 60’
Składy:
Watra Białka Tatrzańska: Kobal, Antonius, Porębski, Łukaszczyk, Nicolas, Styrczula, Okas D, Rudzki, Okas O, Kozłowski, Bocheńczak
Rezerwowi: Lutsenko, Lupa, Płonka, Bryja, Waśko, Pochroń, Okas J
Trener: Łukasz Cabaj
Garbarnia Kraków: Zwijacz, Czabanowski, Kowalski, Kutrzeba, Rojek, Pliszka, Wojtaszek, Hajduk, Nieckula, Khodyriev, Grzybowski
Rezerwowi: Kulpiński, Bigosiński, Wilk, Sarga, Masełko, Paczka, Zhosan, Kasia, Buczyński
To był IV ligowy bigos – ocenia na gorąco trener gospodarzy Łukasz Cabaj. Generalnie mecz powinien zakończyć się się remisem. My tworzyliśmy sytuacje, przeciwnik miał także swoje może ciut lepsze. Koniec końców to my strzeliliśmy bramkę i wygraliśmy. Czasem takie spotkania trzeba umieć przepchnąć i tak się dziś stało.
Robert Siemek










