27.09.2020 | Czytano: 3313

Klasa B: Nie odbili się od dna (+dwie galerie)

W pierwszym pojedynku niedzielnych spotkań w B klasie, Zor Frydman nie miał litości dla ostatniego w tabeli Husarza. Przed nami 8 kolejka zmagań niższych lig.

GRUPA I
Unia Naprawa – Janosik Sieniawa  5:1 
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Lepietnica Klikuszowa 3:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Krokus Pyzówka 5:0



GRUPA II
Zor Frydman – KS Husarz Łapsze Wyżne 5:0
Spisz Krempachy – Podgórki Krauszów 3:0
Gorc Ochotnica – Gronik Gronków 0:1
Spływ Sromowce Wyżne – Łęgi Nowa Biała 2:1




kk/ 

Komentarze







Tabela - III Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wisła Puławy 15 38
2. Sokół Sieniawa 15 31
3. Wólczanka Wólka Pełkińska 14 29
4. Wisła Sandomierz 14 29
5. Stal Stalowa Wola 14 26
6. ŁKS Łagów 15 25
7. Avia Świdnik 14 24
8. Siarka Tarnobrzeg 14 21
9. Podhale Nowy Targ 13 21
10. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 22
11. Chełmianka Chełm 14 18
12. Wisłoka Dębica 14 16
13. Cracovia II 15 15
14. Lewart Lubartów 14 15
15. Orlęta Radzyń Podlaski 15 15
16. Stal Kraśnik 15 15
17. Podlasie Biała Podlaska 13 14
18. Korona II Kielce 13 10
19. Jutrzenka Giebułtów 13 12
20. KS Wiązownica 14 11
21. Hetman Zamość 14 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 21.10
    15:00
    Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce III Liga
    21.10
  • 14:00
    Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 15:00
    KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Gorce Rdzawka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 15:00
    Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka Liga okręgowa
  • 15:00
    Laskovia Laskova - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
    24.10
  • 12:00
    GKS Łapsze Niżne - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 14:00
    Bór Dębno - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 14:00
    Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 14:00
    Jordan Jordanów - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 14:00
    Huragan Waksmund - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
    25.10
zobacz więcej
reklama