Narty

MŚJ. Młodzież pofrunęła po medale

06.02.2023

Polscy młodzi skoczkowie po dziesięciu latach wrócili na podium mistrzostw świata juniorów.

Narty

MŚ. Życiówka Maryny Gąsienicy Daniel i…sensacja na otwarcie

06.02.2023

We francuskich miejscowościach Meribel i Courchevel rozpoczęły się mistrzostwa świat w narciarstwie alpejskim. Polskę reprezentuje sześcioro zawodników.

Piłka nożna

III liga. Co w trawie piszczy?

06.02.2023

Tytułowe pytanie jest trochę na wyrost, szczególnie po ostatnich opadach śniegu, ale biały puch nie przeszkadza piłkarzom i działaczom w przygotowaniach do rundy rewanżowej.

Hokej

Młodzik. Kurczaki z KFC za dobrze wykonaną pracę

06.02.2023

SMS Młodzik Podhale Nowy Targ jest po pierwszej rundzie śląskiej rywalizacji z najmocniejszymi drużynami w Polsce.

Narty

PŚ. Norweg zmiażdżył rywali. Tylko jeden Polak w pierwszej dziesiątce

05.02.2023

Zmieniają się skocznie, warunki atmosferyczne, a Halvor Egner Granerud nic sobie z tego nie robi i od dawna skacze w swojej lidze. Dzisiaj znowu zmiażdżył rywali.

Hokej

MPJ. Awans z pierwszego miejsca (+zdjęcia)

05.02.2023

Już po pierwszym meczu trzeciego dnia turnieju barażowego rozstrzygnęły się losy awansu do finałów mistrzostw kraju juniorów.

Narty

PŚ. Granerud nie miał sobie równych! Kubacki na podium

04.02.2023

Halvor Egner Granerud wygrał zawody Pucharu Świata w Willingen i powiększył przewagę w klasyfikacji łącznej cyklu. Na podium po czterech konkursach przerwy powrócił Dawid Kubacki, którego strata w „generalce” wynosi 152 pkt.

Hokej

MPJ. Skuteczność do poprawy (+zdjęcia)

04.02.2023

Drugi dzień, turnieju barażowego do finału mistrzostw kraju juniorów, rozpoczął się od starcia jastrzębian z tyszanami. Lepsi okazali się hokeiści z piwnego miasta (3:1).

Zobacz więcej

Krótko i na temat
26.01.2023, 13:29
Tenis ziemny

Niestety, Magda Linettte przegrała walkę o finał Australian Open z Białorusinką Aryną Sabalenką 6:7, 6:2

25.01.2023, 07:34

Magda Linette wygrała z Czeszka Karoliną Pliskovą 6:3, 7:5 i awansowała do półfinału turnieju Australian Open w Melbourne.

14.01.2023, 22:30
Piłka ręczna

Reprezentacja Polski poległa w drugim meczu Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej przeciwko Słoweńcom. Podopieczni Urosa Zormana nie dali naszym szczypiornistom żadnych szans, wygrywając 32:23.

14.01.2023, 17:56
Łyżwy szybkie

Natalia Maliszewska zajęła drugie miejsce w finale mistrzostw Europy w short tracku na 500 m. W Gdańsku najlepsza okazała się broniąca tytułu Holenderka Suzanne Schulting, a trzecia była Włoszka Arianna Valcepina. Nicola Mazur wywalczyła piątą pozycję.

18.12.2022, 19:07

Argentyna trzeci raz w historii (wcześniej 1978, 1986) została mistrzem świata. W wielkim finale, który prowadził polski zespół sędziowski z Szymonem Marciniakiem na czele, pokonała po serii rzutów karnych Francję 4:2. W regulaminowym czasie gry było 3:3 (2:0). Do 80. minuty wydawało się, że nic nie ma prawa się wydarzyć. Całkowita dominacja Albicelestes i 2:0. Później do meczu włączył się Mbappe. Co to był za finał!

04.12.2022, 18:02
Piłka nożna

Reprezentacja Polski przegrała z Francją 1:3 (honorowe trafienie Lewandowskiego z karnego w 90+8 min.) w 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze i pożegnała się z turniejem.

30.11.2022, 22:05
Piłka nożna

Reprezentacja Polski zagra w 1/8 finału MŚ 2022 w Katarze! Biało-Czerwoni przegrali z Argentyną 0:2, ale dzięki korzystnemu wynikowi meczu Arabia Saudyjska - Meksyk 1:2 wyszli z grupy! Awans po 36 latach!

26.11.2022, 16:06
Piłka nożna

Reprezentacja Polski wygrała z narodową drużyną Arabii Saudyjskiej 2:0 w swoim drugim meczu fazy grupowej mistrzostw świata. Gole w tym meczu strzelali Piotr Zieliński oraz Robert Lewandowski. Rzut karny pod koniec pierwszej połowy spotkania obronił Wojciech Szczęsny.

22.11.2022, 19:00
Piłka nożna

Reprezentacja Polski po raz pierwszy w XXI wieku nie przegrała swojego pierwszego meczu na mundialu. Po bezbramkowym remisie z Meksykiem pozostał jednak wielki niedosyt, gdyż w 57 minucie Robert Lewandowski zmarnował rzut karny.

16.11.2022, 21:23
Piłka nożna

Polacy wygrali z Chile 1:0 (gol: Piątek) w próbie generalnej przed mundialem, lecz poza wynikiem, niewiele jest po tym meczu dobrego.