30.04.2012 | Czytano: 1036

I liga JS: Bezlitosne Maniowy

Juniorzy starsi lidera Podhalańskiej I ligi Lubania Maniowy w meczu XIV kolejki rozgromili przedostatni zespół z tabeli Poroniec Poronin 7-0 i oczywiście nadal zajmują pierwsze miejsce. Inna sprawa, że maniowianie dopiero w drugiej połowie zaczęli zdobywać gole, ale jak już zaczęli to strzelili ich aż siedem nie tracąc przy tym ani jednaj bramki.

Zajmujący drugą i trzecią lokatę Wierchy Rabka i Lepietnica wprawdzie też wygrały, ale w bardzo skromnych rozmiarach. Szczególnie dotyczy to Lepietnicy, która na swoim boisku pokonała outsidera Przełęcz Łopuszną tylko 3-2 zdobywając zresztą zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania. Ten wynik może dodać wiary juniorom Przełęczy, w możliwość utrzymania się w lidze. Jedynym niespodziewanym wynikiem w minionej kolejce było zwycięstwo Wiatru Ludźmierz w wyjazdowym spotkaniu z Jordanem Jordanów. Mecz pomiędzy KS Zakopane z LKS Szaflarami został odwołany, bowiem w tym samym terminie seniorzy KS Zakopane podejmowali AKS Ujanowice wygrywając zresztą z tą drużyną 5-0. Sprawa terminu tego spotkania jasno wskazuje, że działacze PPPN zupełnie nie analizują terminarzy rozgrywek seniorów, bo w przeciwnym razie nie wyznaczaliby meczu trampkarzy i juniorów w dzień, w którym na tym samym boisku gra zespół seniorów.

Posiadasz zdjęcia, wyniki lub relacje z meczu? Wyślij do naszej redakcji na e-mail redakcja@sportowepodhale.pl a umieścimy Twoją informacje.

Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Przełęcz Łopuszna 3-2 (1-1)
Bramki dla Lepietnicy: Chorążak 3, 73, Bryja 90.
Lepietnica: A. Antolak – M. Plewa, P. Plewa (60 Luberda), Bryja, Obrzut (60 Chałupka), Budziak, D. Antolak (46 Kwiatkowski), Chorążak, Pudzisz, Żółtek, Piszczór.

Lubań Maniowy – Poroniec Poronin 7-0 (0-0)
Bramki: M. Jandura 50, 80, Arendarczyk 60, 67 Budz 63, Klimczak 80, 85.
Lubań: Sikora - Firek, Staszel, Ostachowski (46 Budz), Rusin, Domian, M. Jandura, A. Jandura, Klimczak, Arendarczyk, Bukowski.

Wierchy Rabka – Turbacz Mszana Dolna 4-2
Bramki dla Turbacza: Gocał Górniak.
Turbacz: Staroń - Gocał, P. Potaczek, Antosz, Kaciczak, Knapik, Dawiec, Treit, Adamczyk, Kołodziej, Górniak.