20.04.2024 | Czytano: 2381

V liga: Szaflary w gazie! Show Wojtanka w Tarnowie!

Szaflarzanie na wiosnę rozkręcają się z meczu na mecz. Dziś spotkanie z gatunku tych o sześć punktów rozegrali z rezerwami tarnowskiej Unii.

Pierwsza odsłona pod dyktando gospodarzy. Żuk kilkakrotnie ratował swój zespół z opresji, dając nadzieję szaflarzanom na odrobienie strat w drugiej połowie. Po przerwie role na boisku uległy zmianie. To Szaflary mocniej naciskały rywala, w efekcie zdobywając trzy gole. Autorem wszystkich trafień dla gości był dziś Krzysztof Wojtanek.

4- Pojedynek sam na sam z rywalem wygrywa Żuk!
8 – Groźny strzał Łojasa z okolicy 20 metra.
21 – W dogodnej okazji w polu karnym, czysto nie trafił Wróbel.
39 – Ofiarny blok obrońcy Unii zatrzymuje uderzenie Wojtanka z najbliższej odległości.
40 – GOL 1:0! Kapitalna składna akcja gospodarzy kończy się premierowym trafieniem w tym spotkaniu.
46 – GOL 1:1! Dośrodkowanie Żulewskiego ląduje wprost na głowie Wojtanka. Celna główka daje przyjezdnym wyrównanie!
52 - Bryja w dogodnej pozycji zostaje zablokowany przez defensorów.
53 – GOL 1:2! Dalekie wybicie piłki przez Żuka okazuje się być posłane z chirurgiczną precyzją. W rezultacie futbolówka trafia do Wojtanka, który wyprowadza szaflarzan na prowadzenie!
71 – GOL 1:3! W podbramkowym zamieszaniu do sieci trafia Wojtanek.
77 – Zgierski marnuje stuprocentową okazję.
82 – Ponownie niewiele do szczęścia zabrakło Zgierskiemu.
85 – GOL 2:3! Jedyną okazję w drugiej części spotkania wykorzystują gracze z Tarnowa.

Unia II Tarnów – LKS Szaflary 2:3 (1:0)
Bramki dla Szaflar: Wojtanek (Żulewski) 46 głową, Wojtanek (Żuk) 53, Wojtanek 71
Szaflary: Żuk – Bryja (70 Otręba), Żulewski, Urban, Łojas (20 Pawlikowski), Nogueira, Ptak (75 Zgierski), Zubrzycki, Wojtanek (84 Wójciak), Hreśka, Wróbel (78 Haręza)