Kadra Mężczyzn
Kamil Stoch – KS Eve-nement Zakopane
Dawid Kubacki – TS Wisła Zakopane
Piotr Żyła – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Jakub Wolny – LKS Klimczok Bystra
Maciej Kot – AZS Zakopane
Stefan Hula – KS Eve-nement Zakopane
Klemens Murańka - TS Wisła Zakopane
Paweł Wąsek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Tomasz Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksander Zniszczoł - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Andrzej Stękała - AZS Zakopane
Kacper Juroszek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Sztab szkoleniowy
Michał Doležal – trener główny
Grzegorz Sobczyk – asystent trenera głównego
Maciej Maciusiak – asystent trenera głównego
Daniel Kwiatkowski - asystent trenera głównego
Andrzej Zapotoczny – trener techniczny
Radek Žídek – trener techniczny
Łukasz Gębala – fizjoterapeuta
Kacper Skrobot – serwisant
Maciej Kreczmer – serwisant
Kamil Skrobot - serwisant
Osoby współpracujące
dr Harald Pernitsch – konsultant naukowy
Jakub Kozel – fizjoterapeuta
Adam Małysz – Dyrektor Koordynator ds. skoków i KN, konsultant Zarządu PZN
Paweł Witczak – analityk IT i logistyk
Anna Karczewska – osoba do kontaktu z mediami
Kadra młodzieżowa Mężczyzn
Adam Niżnik – TS Wisła Zakopane
Mateusz Gruszka – AZS Zakopane
Szymon Jojko – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Arkadiusz Jojko - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Jan Habdas - LKS Klimczok Bystra
Stanisław Ciszek - AZS Zakopane
Rezerwowi
Kacper Stosel - AZS Zakopane
Szymon Zapotoczny - KS Eve-nement Zakopane
Stanisław Majerczyk - TS Wisła Zakopane
Karol Niemczyk - LKS Klimczok Bystra
Jakub Harat - LKS Klimczok Bystra
Wiktor Fickowski - SSR LZS Sokół Szczyrk
Jarosław Krzak - PKS Olimpijczyk Gilowice
Sztab szkoleniowy
Zbigniew Klimowski - trener koordynator
Grzegorz Miętus – asystent trenera koordynatora
Krzysztof Biegun - asystent trenera koordynatora
Jerzy Kochaj – fizjoterapeuta
Osoby współpracujące
Piotr Fijas - trener współpracujący
Andrzej Gąsienica - trener współpracujący
Kadra Młodzieżowa Kobiet
Kinga Rajda – SSR LZS Sokół Szczyrk
Anna Twardosz – PKS Olimpijczyk Gilowice
Kamila Karpiel – AZS Zakopane
Nicole Konderla – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Joanna Szwab – AZS Zakopane
Wiktoria Przybyła – SSR LZS Sokół Szczyrk
Zawodniczki rezerwowe
Marcelina Bełtowska – AZS Zakopane
Wiktoria Polanowska – AZS Zakopane
Sara Tajner – SSR LZS Sokół Szczyrk
Natalia Słowik – AZS Zakopane
Sztab szkoleniowy
Łukasz Kruczek – trener główny
Marcin Bachleda – asystent trenera głównego
Wojciech Tajner – trener współpracujący
Paulina Węgrzyn-Gębuś – fizjoterapeuta
sles